Консульство України в Бельці

Київ 02:17

Позачергові вибори народних депутатів України до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року

26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України до Верховної Ради України.

З метою забезпечення можливості участі у виборах українських громадян, які постійно мешкають або тимчасово перебувають в Республіці Молдова, на території країни будуть відкриті закордонні виборчі дільниці.

Відповідно до українського законодавства, за межами України виборчі дільниці можуть бути відкриті тільки на території посольств, консульств і військових частин. З огляду на той факт, що на території Придністровського регіону Республіки Молдова немає консульських або дипломатичних установ України, а також частин українських збройних сил, на території Республіки Молдова були створені дві виборчі дільниці: 

№ 900055 на території Посольства України в Республіці Молдова і № 900056 на території Консульства України в м.Бельці.

На виборчій дільниці №900056 яка знаходиться у приміщенні Консульства України у м.Бельці за адресою: вул.Київська,143 зможуть проголосувати громадяни, які проживають в муніципії Бельці; районах: Бричанський, Глодянський, Дондюшанський, Дрокійський, Єдинецький, Кам’янський, Окницький, Резінський, Рибницький, Ришканський, Синжерейський, Сорокський, Теленештський, Фалештський, Флорештський, Шолданештський.

Для участі в голосуванні громадяни України повинні бути в списку виборців. У день голосування зміни у виборчі списки вноситися не будуть. З метою належної організації голосування просимо громадян України, які планують взяти участь у виборах народних депутатів України, але не перебувають на консульському обліку, завчасно подати до відповідної закордонної дипломатичної установи України – Посольства у Кишиневі або Консульства у м.Бельці, заяву щодо включення до Державного реєстру виборців.

Зазначена заява може бути подана не пізніш як за п’ять днів до дня виборів і розглядається виборчою комісією протягом одного дня. Заява, подана після зазначеного строку, не розглядається.

Просимо громадян, які знаходяться на консульському обліку та які планують брати участь у голосуванні 26.10.2014 року, у разі зміни протягом останніх 4 років місця постійного проживання або інших персональних даних, повідомити про це Консульства України у м.Бельці та подати відповідну заяву.

Всі громадяни, які знаходяться на консульському обліку отримають за місцем постійного проживання офіційні запрошення для участі у голосуванні.

Голосування проводитиметься 26 жовтня 2014 року з 08:00 до 20:00 за місцевим часом. Для участі у виборах народних депутатів України до Верховної Ради України виборцям необхідно мати при собі паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Для отримання консультацій, або перевірки включення до списку виборців, просимо звертатися на „гарячу лінію” Консульства України у м.Бельці за номером телефону +373-680-20-046.

Інформацію щодо організації та проведення виборів, включаючи форми заяв (додаються), розміщено на веб-сайті Консульства України у м.Бельці у розділі „Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном” за адресою: http://baltsi.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/voting-abroad

УВАГА !!! 

       Якщо громадянин України не впевнений у тому чи включено його до Реєстру за місцем реєстрації в Україні замість заяви про включення до Реєстру необхідно подати заяву про зміну виборчої адреси у Державному реєстрі виборців. Це пов’язано з тим, що згідно з положеннями Порядку організаційно-правової підготовки і виконання дій щодо ведення Державного реєстру виборців, затвердженого постанови Центральної виборчої комісії від 20.01.2011 №13, якщо виборець уже включений до Реєстру, орган ведення Державного реєстру виборців надсилає йому повідомлення про його включення до Реєстру за формою, встановленою постановою Центральної виборчої комісії від 15.10.2010 №415. При цьому зміни виборчої адреси не відбувається.


Консульство України в м.Бельці (Республіка Молдова)
Керівник: Євдокімов Олег Володимирович
Консул України
Адреса: 3121, Республіка Молдова, м.Бельці, вул. Київська, 143 Гаряча лінія" (прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України): +37368020046.. Переглянути на мапі
Телефон: (+373 231) 66 508
Факс: (+373 231) 66 207
Ел. пошта: gc_mdb@mfa.gov.ua
Веб-сайт: https://baltsi.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян України

Понеділок, вівторок, четвер:    9:15 —12:30

Середа:                                 14:00 – 16:00 

П’ятниця                                  09:00 – 11:00* (прийом інвалідів, вагітних та тяжкохворих)

* Протягом року у п’ятницю Консульство здійснюватиме виїзні консульські обслуговування (згідно з графіком).

 

У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян  України проводиться у екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт тощо.

 

Кожний третій четвер місяця здійснюється прийом громадян Консулом, керівником-установи.

Межі консульського округу:

Муніципія Бельці; райони: Бричанський, Глодянський, Дондюшанський, Дрокійський, Єдинецький, Кам’янський, Окницький, Резінський, Рибницький, Ришканський, Синжерейський, Сорокський, Теленештський, Фалештський, Флорештський, Шолданештський.

Примітки:

Гаряча лінія (прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України): +37368020046.

Урядова телефонна "гаряча лінія":

+38 044 284 19 15 (багатоканальний)