Консульство України в Бельці

Київ 00:08

26 червня День кримськотатарського прапора

26 червня, 15:11

«Два прапори – єдина країна»

Вітаємо всіх з Днем кримськотатарського прапора!

Вперше кримськотатарський прапор був прийнятий Курултаєм кримських татар у 1917 році, одразу після Лютневої революції. Після проголошення Україною незалежності 1991 року блакитний стяг із тамгою був прийнятий Курултаєм кримськотатарського народу як національний.

Кримськотатарський прапор являє собою полотнище блакитного кольору із жовтим гербом (темгою) у верхнім лівім куті. Блакитний колір – традиційний колір тюркських народів – використовувався ще на стягах Кримського ханства. Зображений на прапорі герб – тарак-темга (герб-гребінь) є родовим знаком Ґераїв, правлячої династії Кримського ханства.

Консульство України в м.Бельці приєдналося до заходів з нагоди Дня кримськотатарського прапору, які проводяться в Україні і за кордоном.

У цей день ми, українці в Україні та за кордоном, підтверджуємо єдність українського і кримськотатарського народів у боротьбі з російською воєнною агресію та окупацією Криму.

Останні новини

День Незалежності України | 24 серпня, 11:00

Дорогі українці! Вітаємо вас зі святом – Днем Незалежності України!

28 річниця Незалежності України! | 23 серпня, 11:29

Досягнення та прагнення України у сфері міжнародного співробітництва.

День Державного Прапора України | 23 серпня, 11:00

Дорогі українці! Вітаємо вас зі святом – Днем Державного Прапора України!

Позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року! | 10 липня, 13:31

Шановні громадяни України! 21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Голосування проводиться з 8:00 до 20:00. В м.Бельці виборча дільниця знаходиться за адресою: м.Бельці, вул. Київська, 143.