Консульство України в Бельці

Київ 01:37

В м.Бельці відзначили День Конституції України

28 червня, 09:13

В м.Бельці було проведене урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка, у якому взяли участь члени української громади міста, співробітники консульства та викладачі Бельцького державного університету ім. Алеку Руссо.

У рамках урочистостей перед присутніми виступив Консул України в м.Бельці О.Євдокімов, який привітав присутніх з 23-ю річницею Конституції України, розповів про етапи створення Основного Закону України, про важливість укладення цього основоположного правового документу для демократичного розвитку нашої держави. З прийняттям Конституції було закріплено правові основи незалежної України. Конституція врахувала історичний досвід українського народу і кращі світові традиції. Також О.Євдокімов звернув увагу присутніх на непересічну історичну подію – прийняття «Пактів і Конституції прав і вольностей Війська Запорізького» Пилипа Орлика. Цей документ був прийнятий на зборах козацтва біля містечка Тягина (нині – територія Молдови) у квітні 1710 року. Унікальність Конституції Пилипа Орлика в тому, що цей документ вперше в світі встановлює поділ державної влади на законодавчу, виконавчу і судову.

Останні новини

День Незалежності України | 24 серпня, 11:00

Дорогі українці! Вітаємо вас зі святом – Днем Незалежності України!

28 річниця Незалежності України! | 23 серпня, 11:29

Досягнення та прагнення України у сфері міжнародного співробітництва.

День Державного Прапора України | 23 серпня, 11:00

Дорогі українці! Вітаємо вас зі святом – Днем Державного Прапора України!

Позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року! | 10 липня, 13:31

Шановні громадяни України! 21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Голосування проводиться з 8:00 до 20:00. В м.Бельці виборча дільниця знаходиться за адресою: м.Бельці, вул. Київська, 143.