Консульство України в Бельці

Київ 01:18

#MH17 – воєнний злочин РФ

19 липня, 12:10

5 років тому 17 липня з російської зенітно-ракетної системи «Бук» з непідконтрольної владі України території Донбасу було збито пасажирський літак Боїнг-777 «Малайзійських авіаліній», що виконував рейс МН17 за маршрутом Амстердам - Куала-Лумпур.  

298 безневинних людей, включаючи 80 дітей, із 10 країн світу втратили свої життя. Цей день назавжди залишиться трагічною сторінкою історії не лише для України, а для всього світу.

Незважаючи на всі зусилля Російської Федерації по блокуванню процесу розслідування та перекладення своєї відповідальності за участь у збитті літака рейсу МН17, Спільна слідча група, до якої входять представники слідчих органів і прокурорів з Нідерландів, Австралії, Бельгії, Малайзії та України, вже встановила перших 4 підозрюваних, які постануть перед судом 19 березня 2020 року.

Встановлення справедливості та притягнення до відповідальності усіх винних у цьому страшному терористичному акті - наш спільний обов’язок та пріоритет.

Результати розслідування та факти скоєного терористичного акту зібрано у брошурі, виданій Міністерством інформаційної політки України, яку можна завантажити тут:

-         українською мовою;

-         in English;

-         на русском языке.