• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Русский
Політичні відносини між Україною та Молдовою
Опубліковано 03 березня 2020 року о 09:25

Дипломатичні відносини між Україною та Молдовою

Дипломатичні відносини між Україною та Республікою Молдова були встановлені 10 березня 1992 року

Останні контакти на вищому рівні

Останні контакти високого рівня:

9 вересня 2019 р. - візит Міністра закордонних справ і європейської інтеграції РМ Н.Попеску в Україну, в ході якого відбулися зустрічі з Міністром закордонних справ України В.Пристайком, Секретарем Ради національної безпеки та оборони України О.Данилюком, Віце-спікером Верховної Ради України Р.Стефанчуком. 

22 липня 2019 р. - телефонна розмова Президента України В.Зеленського та Прем'єр-міністра РМ М.Санду.

11 липня 2019 р. - Прем’єр-міністр РМ М.Санду відвідала Україну з робочим візитом, в рамках якого відбулися зустрічі з Президентом України В.Зеленським та Прем’єр-міністром України В.Гройсманом.

20 травня 2019 р. -  зустріч Президента України В.Зеленського з Міністром закордонних справ і європейської інтеграції РМ Т.Уляновскі у м.Київ.

28 грудня 2018 р. - Президент України П.Порошенко і Прем'єр-міністр РМ П.Філіп відкрили спільний пункт пропуску для автомобільного сполучення "Паланка" (на території Республіки Молдова) на переході через українсько-молдовський державний кордон "Паланка-Маяки-Удобне".

21 грудня 2018 р. - телефонна розмова Президента України П.Порошенка з Прем'єр-міністром РМ П.Філіпом.

5 жовтня 2018 р. – зустріч Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з Прем’єр-міністром РМ П.Філіпом у рамках засідання глав урядів країн-учасниць ГУАМ (м. Кишинів).

5 жовтня 2018 р. – зустріч Голови ВРУ А.Парубія з Головою Парламенту РМ А.Канду у Тбілісі в рамках засідання Міжпарламентської асамблеї «Грузія, Молдова, Україна».

3-4 жовтня 2018 р. – офіційний візит Міністра закордонних справ і європейської інтеграції РМ Т.Уляновски в Україну, в ході якого відбулися зустрічі з Міністром закордонних справ України П.Клімкіним та Головою ВРУ А.Парубієм.

22 вересня 2018 р. – візит віце-прем’єр-міністра РМ з питань реінтеграції К.Лєснік в Україну, в ході якого відбулися зустрічі з Міністром закордонних справ України П.Клімкіним та секретарем Ради національної безпеки і оборони О.Турчиновим.

9 червня 2018 р. – зустріч Голови ВРУ А.Парубія з Головою Парламенту РМ А.Канду в Києві у рамках другої міжпарламентської конференції «Грузія, Молдова та Україна: посилення міжпарламентського компоненту регіонального і безпекового співробітництва та розвиток взаємодії з ЄС та НАТО».

12 квітня 2018 р. – зустріч Президента України П.Порошенка та Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з Прем’єр-міністром РМ П.Філіпом в рамках його робочого візиту до Києва для участі у Київському безпековому форумі.

2 березня 2018 р. – візит Голови ВРУ А.Парубія до Молдови, переговори з главою молдовського Уряду П.Філіпом та спікером Парламенту А.Канду, участь у першій міжпарламентській конференції «Грузія, Молдова і Україна: Східне партнерство та сучасні безпекові виклики».

16 січня 2018 р. - телефонна розмова Міністра закордонних справ України П.Клімкіна з Міністром закордонних справ та європейської інтеграції РМ Т.Уляновскі.

28 листопада 2017 р. – зустріч Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з Прем’єр-міністром РМ П.Філіпом у рамках форуму «Tbilisi Beltand Road Forum» (м.Тбілісі, Грузія);

24 листопада 2017 р - зустрічі Президента України П.Порошенка та Прем’єр-міністра Республіки Молдова П.Філіпа у рамках 5-го саміту «Східного партнерства» (м.Брюссель);

23 жовтня 2017 р. - телефонна розмова Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з Прем’єр-міністром РМ П.Філіпом;

6 жовтня 2017 р. – робочий візит Прем’єр-міністра України В.Гройсмана в Республіку Молдова, переговори з главою молдовського Уряду П.Філіпом та спікером Парламенту А.Канду;

8 вересня 2017 р. – двостороння зустріч Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з Прем’єр-міністром РМ П.Філіпом у рамках ІІ Міжнародної транспортної конференції високого рівня (м.Одеса);

23 серпня 2017 р. - телефонна розмова Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з Прем’єр-міністром РМ П.Філіпом;

17 липня 2017 р. – участь Президента України П.Порошенка та Прем’єр-міністра РМ П.Філіпа у церемонії запровадження спільного контролю на міжнародному пункті пропуску «Кучурган»;

12 квітня 2017 р. - зустріч Міністра закордонних справ України П.Клімкіна з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ та європейської інтеграції РМ А.Галбуром у рамках зустрічі Міністрів закордонних справ країн Вишеградської четвірки та країн Східного партнерства (м. Варшава);

27 березня 2017 р. - зустріч Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з Прем’єр-міністром РМ П.Філіпом у рамках зустрічі глав урядів держав – членів ГУАМ;

13 лютого 2017 р. – робочий візит Прем’єр-міністра Республіки Молдова П.Філіпа в Україну;

12 січня 2017 р. - телефонна розмова Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з Прем’єр-міністром РМ П.Філіпом.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux